CADCOM HAKKINDA

  Biz Kimiz
 Vizyonumuz
  Misyonumuz
  Kurumsal Yapımız
  Banka Hesaplarımız

  Sosyal Medyada Cadcom

  Basında Cadcom Yazılım

Basında Çıkan Haberlerimiz

Firmamız HakkımızdaCADCOM Yazılım İnternet Bilgisayar Hizmetleri firması, 2003 yılında kurulmuştur. Yeni bir firma olmasına karşın, firma sahipleri ve çalışanlarının, sektördeki on beş yıllık birikimlerinin üzerine kurulu, köklü bir yapıya sahiptir.

CADCOM' un yazılımdaki ana yaklaşımı, hazır programların firmalara pazarlanması değil, her firma için yeniden analiz ve geliştirme çalışması yaparak, firmaların isteklerine göre değişen programlar yazmaktır.

Yazılım sürecimizin temel ilkeleri müşteriyi iyi dinlemek, yapılacak işi iyi analiz etmek ve gerçekçi çözümler sunmaktır. Ülkemizde yazılım süreci, firmalar açısından sonu belirsiz bir süreç olarak algılanmaktadır.

CADCOM, bu belirsizliği ortadan kaldırmak için işin başlangıcında, Yapılacak ve Yapılamayacak İşlemleri, Çözüm Sürecini, İleride Ortaya Çıkabilecek Talepleri de İçerecek Biçimde İşin Toplam Bütçesini, Programın Destek Maliyetini, Sonradan yapılacak Destek Anlaşmalarını en baştan gündeme getirir.

Sözleşmeler, taahhütler, iş teslim süreleri, destek türleri ve ücretlendirme işlemi, müşteriye, herhangi bir karışıklığa fırsat vermeyecek biçimde açık ve anlaşılır olarak sunulur. Böylece, firmalar satın alacakları yazılım ile ilgili sürprizler yaşamazlar.