CADCOM HAKKINDA

  Biz Kimiz
 Vizyonumuz
  Misyonumuz
  Kurumsal Yapımız
  Banka Hesaplarımız

  Sosyal Medyada Cadcom

  Basında Cadcom Yazılım

Basında Çıkan Haberlerimiz

Firmamız Hakkımızda / Kurumsal Yapımız

CADCOM Yazılım İnternet Bilgisayar Hizmetleri firması Kurumsal Yapımız şu şekildedir. Mersin Üniversitesi Teknopark Bünyesinde Kosgeb Ar-Ge Desteği ile 2014 Yılında kurulmuş olan CADCOM Yazılım firmasıdır. Firmamızın kurucusu ve CEO'su Bilişim ve yazılım sektöründe 20 Yılı aşkın tecrübesi ve 100'lerce kurumsal bireysel yazılım referansı olan Cevat SERİN'dir. Firmamızın yıllar boyu süren yazılım tecrübesi artık daha kurumsal bir yapı gerektirdiğinden şirketleşme yoluna gidilmiş, Kosgeb Arge desteği ile de Mersin Üniversitesi Teknoparkında, uzmanlaşılmış olan Görüntü İşleme ve Yapay Zeka uygulamaları ile birlikte Bulut tabanlı Mobil cihazlar üzerinde çalışan yazılımlar üretmek amacıyla yoluna devam etmektedir.

CADCOM Yazılım İnternet Bilgisayar Hizmetleri firması Kurumsal Yapımız şu şekildedir.

Mersin Üniversitesi Teknopark Bünyesinde Kosgeb Ar-Ge Desteği ile 2014 Yılında kurulmuş olan CADCOM Yazılım firmasıdır. Firmamızın kurucusu ve CEO'su Bilişim ve yazılım sektöründe 20 Yılı aşkın tecrübesi ve 100'lerce kurumsal bireysel yazılım referansı olan Cevat SERİN'dir. Firmamızın yıllar boyu süren yazılım tecrübesi artık daha kurumsal bir yapı gerektirdiğinden şirketleşme yoluna gidilmiş, Kosgeb Arge desteği ile de Mersin Üniversitesi Teknoparkında, uzmanlaşılmış olan Görüntü İşleme ve Yapay Zeka uygulamaları ile birlikte Bulut tabanlı Mobil cihazlar üzerinde çalışan yazılımlar üretmek amacıyla yoluna devam etmektedir.

Firmamız bünyesinde Sunucu ve Veritabanı Optimizasyonu, Görüntü İşleme ve Yapay Zeka uygulamaları, Mobil Arayüz ve Web Tasarım Uygulamaları konularında uzman yazılımcılar mevcut olmakla birlikte geliştirdiğimiz tarımsal yazılım projeleri kapsamında Ziraat Mühendisleri ile Birkaç Üniversitede görev yapan uzman akademisyenle çalışmaktayız.